Τετάρτη 27 Ιουλίου 2011

Αρκετά καλός ήταν ο Ατρόμητος στο φιλικό ματς με τον Απόλλωνα Λεμεσού στην Βουλγαρία, τον οποίο νίκησε με 1-0 με γκολ του Σφακιανάκη.

Αρκετά καλός ήταν ο Ατρόμητος στο φιλικό παιχνίδι που έδωσε στην Βουλγαρία με αντίπαλο τον Απόλλων Λεμεσού. Η ομάδα του Γιώργου Δώνη επικράτησε με 1-0 με γκολ που σημείωσε ο Σφακιανάκης στο 20ο λεπτό της αναμέτρησης μετά από σέντρα του Νάστου, ενώ γενικά η παρουσία της ήταν ικανοποιητική.

Ατρόμητος: Ράντμαν, Γιαννούλης, Τόμας, Φυτανίδης, Νάστος, Σφακιανάκης, Μπάλλας, Μπρίτο, Τάτος, Καραμάνος, Αναστασάκος.

Στο β' ημίχρονο έπαιξαν και οι Καραγκιολίδης, Αργυρός, Ζουέλα, Σκόνδρας, Γκαρσία, Μακρής, Μπέλιτς, Αθανασίου, Μπιλίτσης, Καϊμακαμούδης, Λημνιός.

Απόλλων Λεμεσού: Τσβαλόφσκι, Μερκή, Σόλαρ, Λόπεζ, Οσένι, Ερίσε, Νούνιες, Ματούσοβιτς, Νέβα, Κιρόφσκι, Πάντος.

Στην δεύτερο μέρος έπαιξαν και οι Φανή, Κατσαβάκης, Σταύρου, Τσίκας, Χαραλάμπους, Στυλιανού, Ευσταθίου.